HAKKIMIZDA

 

  2004 yılının Ekim  ayında tasarım ofisi olarak kuruldu fakat Genc medya  bir tasarım ofisi olarak kalmadı; Çorum’un ulusal markaları için reklam fikirleri üreten, iletişim planlamaları yapan, yaratıcı çalışmalarla o markalara hedef kitle sadakati kazandıran bir ajansa dönüştü.

İlk yıllarında Çorum’un çok önemli markaları için bir çok reklam kampanyasını ve çok konuşulan lansmanları hayata geçirdi.

Performansı, yeni müşterileri de beraberinde getirdi ve Genç medya 2009 yılı sonlarında yeni yerine taşındı. Stratejik Planlama Departmanı oluşturuldu ve ekibe sektörün yetenekli, deneyimli, başarılı reklamcıları katıldı.

Genç Medya ’yı Çorum’un birkaç önemli ajansından biri yapan; reklamla yatıp reklamla kalkan ekibi, bir reklam ajansında görmeye pek alışık olmadığınız sürekli insan kaynakları yönetimi, ‘iyi reklam’ yapma tutkusu, ulusal basında yayınlanan çalışmaları ve sektörü sadece Türkiye değil dünya ölçeğinde yakından takip etmesi oldu.

Bugün şehrin en deneyimli ekibi ile müşterilerinin reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına bütünsel hizmet veren, dürüstlük ve güvene dayalı iş prensiplerinden hiçbir koşulda vazgeçmeyen, Türkiye’de sektörünün çok önemli markalarından biri olma hedefiyle aynı prensiplere sahip markalar için çalışmaya devam eden Genç Medya , yarın için planlamalar ve yatırımlar yapıyor..